آگهی استعلام خرید دستگاه تست و اندازه گیری سیستم های انتقال
mci-pages-sharing

شرکت ارتباطات سیار ایران در نظر دارد از طریق برگزاری استعلام نسبت به خرید " دستگاه تست و اندازه گیری سیستم های انتقال " براساس شرایط استعلام ، مشخصات فنی و فرم پیشنهاد قیمت پیوست اقدام نماید. لذا داوطلبان شرکت در استعلام می توانند حداکثر تا روز شنبه مورخ 98/12/24 نسبت به ارسال پاکات (الف و ب) خود به دبیرخانه شرکت (نشانی: میدان ونک ، خیابان ونک ، ضلع شرقی کردستان ، برج همراه ، طبقه همکف) اقدام نمایند.

کمیته مربوطه در اسرع وقت تشکیل و نسبت به پیشنهادات رسیده اتخاذ تصمیم خواهد نمود . لازم به توضیح می باشد که شرکت کنندگان در استعلام می توانند، هر گونه سوال خود را درباره مشخصات فنی با شماره تلفن ثابت 81712926 و شماره همراه 09125053045 (آقای جامعی) به ایمیل h.jamei@mci.ir و شماره همراه 09191409069 (آقای سلمانی نژاد) به ایمیل a.salmaninezhad@mci.ir و موارد قراردادی با شماره تلفن 81713885 به ایمیل ma.hoseinzadeh@mci.ir ارسال نمایند.

شایان ذکر است با عنایت به دو مرحله ای بودن استعلام شرکتها می بایست پیشنهاد خود را مطابق با شرایط مندرج در شرایط استعلام در دو پاکت الف و ب اقدام نمایند و می بایست نام شرکت، شماره استعلام و موضوع استعلام بر روی هر دو پاکت درج شده باشد، متعاقباً پس از بررسی پیشنهادات نسبت به بازگشایی قیمت اقدام خواهد شد. شایان ذکر است در زمان تحویل پاکات استعلام ارائه ایمیل شرکت نیز الزامی می باشد.

zip-icon دانلود مستندات
حجم : 1.3 مگابایت

اداره کل خرید

شرکت ارتباطات سیار ایران