کاهش تعرفه ترافیک داخلی در سایت های منتخب
mci-pages-sharing

کاهش تعرفه ترافیک داخلی در سایت های منتخب

در راستای اجرای سیاست ها و اهداف شبکه ملی اطلاعات و با هدف رونق محتوای فاخر ایرانی و توسعه کسب و کارهای بومی، همراه اول تعرفه اینترنت همراه مشترکین خود را در سایت های پرمراجعه ایرانی (بر اساس اعلام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی) نیم بها کرد.

همچنین به منظور حمایت و توسعه فعالیت پیام رسان های اجتماعی داخلی، همراه اول تعرفه کاربر نهایی از پیام رسان های داخلی را (بر اساس اعلام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی) به میزان یک سوم کاهش داده است.

عیدی همراه اول برای کاربران اینترنت از عید قربان تا عید غدیر
اطلاعات بیشتر بستن
عیدی همراه اول برای کاربران اینترنت از عید قربان تا عید غدیر

از عید قربان تا عید غدیر (10 الی 18 شهریور ماه 96) بازدید از سایت های داخلی منتخب که فهرست آنها در بالا همین صفحه ذکر شده است، برای کلیه کاربران اینترنت همراه اول رایگان خواهد بود.
ترافیک مصرفی برای کلیه مشترکین چه آن دسته که از بسته های اینترنت نوترینو استفاده می کنند و چه آن دسته که از تعرفه آزاد استفاده می کنند، در بازه زمانی 10 الی 18 شهریور ماه 96 کاملا رایگان خواهد بود.

نکات مهم:
  • جهت بهره مندی از ترافیک رایگان، دقت شود که IP مورد استفاده برای هر سایت (URL)، دقیقا همان IPی باشد که در جدول بالا تعریف شده است.
  • در صورتی که مشترکین از فیلترشکن استفاده کنند، امکان بازدید رایگان از سایت های داخلی منتخب وجود نخواهد داشت و هزینه اینترنت از بسته آن ها کسر شده و یا با تعرفه آزاد محاسبه خواهد شد.
  • پس از پایان این بازه، ترافیک مصرفی در سایت های داخلی منتخب برای کلیه مشترکین همانند حالت قبلی با %50 تخفیف محاسبه می شود.