سرویس شارژ خودکار
mci-pages-sharing

این سرویس با همکاری همراه اول و بانک‌های طرف قرارداد و به منظور افزایش سطح سرویس به مشترکین اعتباری تهیه و راه اندازی شده است. متقاضیان این سرویس از طریق یکی از درگاه‌های بانکی نظیر اینترنت بانک، موبایل بانک و... به بانک این اجازه را می دهند که قبل از اتمام شارژ نسبت به کسر مبلغ شارژ از حساب بانکی و افزایش اعتبار سیم کارت ایشان اقدام نماید. مشترکین تلفن همراه اعتباری می توانند با استفاده از این سرویس همیشه شارژ بوده و بدون دغدغه تمام شدن شارژ از سیم کارت اعتباری خود استفاده نمایند.

مزایای سرویس:
  • امکان معرفی چند شماره برای یک حساب و اطمینان از شارژ شدن همه آنها به هنگام نیاز وجود دارد.
  • این مزیت به خصوص برای والدین و کسانی که می خواهند موبایل های عزیزانشان همواره شارژ بوده و امکان مکالمه داشته باشد مناسب می باشد.
  • صاحبان کسب و کاری که به هر دلیل می خواهند بخش یا همه شارژ پرسنل زیر مجموعه خود را تامین نمایند می توانند با تعریف شماره های مورد نظر در این سرویس و تعریف پارامتر های مربوطه باعث افزایش بهره وری پرسنل خود گردند.
  • امکان استفاده همزمان این سرویس از طریق چند بانک می باشد، همراه اول این امکان را فراهم نموده تا مشتری چند بانک را جهت شارژ خودکار سیم کارت خود انتخاب نماید تا چنانچه اولین حساب بانکی با کمبود موجودی مواجه گردید مبلغ از حساب های بعدی کسر و سیم کارت شارژ گردد.
بانک‌های طرف قرارداد :