سرویس اینترنت کودک و نوجوان

سرویس اینترنت کودک و نوجوان

mci-pages-sharing

سرویس اینترنت کودک و نوجوان برای ایجاد فضای امن اینترنت به منظور استفاده کودکان و نوجوانان از محتوای آموزشی مورد نیاز خود ارائه گردیده است. والدین گرامی می توانند برای اطمینان از دسترسی فرزندان خود به فضای اینترنتی سالم این سرویس را فعال کنند. کلیه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول (به غیر از مشترکین انارستان) می توانند با استفاده از کدهای دستوری جدول زیر از این سرویس استفاده کنند.

درگاه ارتباطی:
درخواست کد دستوری
استعلام وضعیت سرویس *456*0#
فعالسازی سرویس *456*1#
غیرفعالسازی سرویس *456*2#
راهنما و دریافت برنامه کاربردی *456*3#
  • در صورتیکه مشترک سرویس اینترنت کودک و نوجوان را فعال و یا غیرفعال کند، بسته‌های اینترنت فعال و یا رزرو مشترک هیچگونه تغییری نخواهد داشت.
  • با فعالسازی و یا غیرفعالسازی سرویس اینترنت کودک و نوجوان، تعرفه و نحوه محاسبه هزینه اینترنت تعرفه آزاد و یا بسته اینترنت تغییری نخواهد کرد.
  • به منظور اطلاع از جزئیات کامل و دریافت برنامه کاربردی به نشانی 456.ir مراجعه فرمایید.
  • سیم کارت انارستان: سیم کارت اعتباری رایگان است که برای سنین 6 تا 18 سال در نظر گرفته شده است. والدین گرامی می توانند برای ایجاد امکان استفاده از فضای اینترنتی سالم و مطمئن و متناسب با نیازمندی های دانش آموزان، این سیم کارت را برای فرزندان خود تهیه کنند و از امکانات ویژه این سیم کارت بهره مند شوند. جهت اطلاع از جزئیات سیم کارت انارستان به سیم کارت کودک و نوجوان انارستان مراجعه فرمایید.