تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی

تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی

mci-pages-sharing
عکس داخلی محتوا - تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی
معرفی طرح:

اگر مشترک اعتباری همراه اول هستید و به هر دلیل از جمله دریافت صورتحساب به جای تهیه شارژ مایل به تبدیل سیم کارت خود به دائمی هستید کافی است به فروشگاه‌های همراه اول، مراکز تلفن ثابت یا نمایندگی‌های همراه اول مراجعه کنید و بدون نیاز به خرید سیم کارت جدید، سیم کارت اعتباری فعلی خودتان را به دائمی تبدیل کنید. در هنگام مراجعه لازم است مالک خط با همراه داشتن کارت ملی و سیم کارت فعال نسبت به تکمیل و امضای فرم مربوطه اقدام کند. هزیته تبدیل شماره تلفن همراه از اعتباری به دائمی مبلغ 1,000,000 ریال است که 360,000 ریال آن بابت تضمین پرداخت منظور می گردد. لطفا در نظر داشته باشید برای تبدیل شماره تلفن همراه اعتباری به دائمی ، حداقل می بایست 6 ماه از زمان فعالسازی شماره تلفن همراه اعتباری سپری شده باشد.

بسته خوش آمد سیمکارت دائمی

این بسته بلافاصله پس از تبدیل برای مشترک فعال و قابل استفاده می باشد.

 • بسته اینترنت 30 گیگابایت به مدت 1 ماه از زمان فعالسازی
 • تخفیف 50 درصدی تعرفه مکالمه درون شبکه (ثابت و همراه) به مدت 6 ماه
 • ماهانه 100 پیامک رایگان به مدت 6 ماه
طرح برای چه کسانی قابل استفاده است؟

کلیه مشترکین اعتباری که حداقل 6 ماه از زمان فعالسازی شماره تلفن همراه اعتباری ایشان گذشته باشد.

 • نکته: تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی از روز اول تا ششم هر ماه به دلیل عملیات صورتحساب‌گیری امکان‌پذیر نمی‌باشد.
شرایط و قوانین طرح شرایط و قوانین طرح
اطلاعات بیشتر بستن
 • در زمان تغییر، سیم کارت اعتباری باید در شرایط فعال و نرمال باشد.
 • مدارک لازم جهت دریافت خدمت عبارتند از : حضور مالک به‌همراه اصل کارت ملی و سیم کارت فعال و تکمیل و امضای فرم مربوطه.
 • فقط شخصی که شماره تلفن همراه در سیستم اطلاعات مشترکین، به نام او ثبت شده است (مشترک تلفن همراه) اجازه تبدیل شماره تلفن همراه از اعتباری به دائمی را دارد. در صورتی که شخصی غیر از مشترک نسبت به تبدیل شماره تلفن همراه اعتباری به دائمی اقدام نماید، شرکت ارتباطات سیار ایران مجاز است که شماره تلفن مزبور را بدون بازگشت هیچ یک از هزینه‌های تبدیل، به حالت اعتباری تغییر وضعیت دهد. در هر حال شخص مزبور ضمن داشتن مسئولیت حقوقی و کیفری در خصوص تلفن همراهی که به طور غیرمجاز تبدیل وضعیت شده، در مقابل شرکت ارتباطات سیار ایران، مراجع قانونی و به ویژه مشترک تلفن همراه راسا مسئول و پاسخگو بوده و می بایست خسارات وارده به مشترک و شرکت ارتباطات سیار ایران را جبران نماید.
 • در صورت داشتن اعتبار بیش از هزینه تبدیل شماره تلفن همراه، مبلغ مذکور در اولین دوره صورتحساب، به حساب بستانکاری مشترک انتقال خواهد یافت.
 • درصورت وجود هرگونه بسته مصرفی فعال با مدت زمان باقی مانده (که حجم مصرفی آن پایان نیافته است)، در صورتی که آن بسته با شماره تلفن همراه دائمی مشترک قابل ارائه باشد، پس از تبدیل، به شماره تلفن همراه دائمی منتقل می‌گردد ولی اعتبار هدیه انواع شارژ اعم از شارژ فوق العاده، جوانان و بانوان و همچنین سرویس چتر اضطراری و جمعه های رویایی و بسته های ترکیبی دلخواه به شماره تلفن همراه دائمی منتقل نمی گردد.
 • برای تبدیل شماره تلفن همراه اعتباری به دائمی، حداقل می بایست 6 ماه از زمان فعالسازی شماره تلفن همراه اعتباری سپری شده باشد.
 • مشترک پس از تبدیل شماره تلفن همراه اعتباری حداقل به میزان 6 ماه امکان نقل و انتقال شماره تلفن همراه دائمی را ندارد.
 • پس از تبدیل شماره تلفن همراه اعتباری به شماره تلفن همراه دائمی، امکان تبدیل مجدد شماره تلفن همراه دائمی شده به اعتباری به هیچ وجه وجود ندارد. به بیان دیگر، تبدیل شماره تلفن همراه اعتباری به دائمی بازگشت ناپذیر می‌باشد .
 • با توجه به اینکه پس از طی فرآیند تبدیل، مشترک تلفن همراه اعتباری به مشترک تلفن همراه دائمی تبدیل می گردد، لذا ، کلیه مفاد قرارداد اشتراك تلفن های همراه دائمی دارای مبلغ سپرده یا تضمین پرداخت بر روابط مابین شرکت و مشترک حاکم خواهد بود. مشترک مکلف است قبل از امضای این فرم نسبت به مطالعه کامل و دقیق مفاد قرارداد اشتراک بند فوق در سایت همراه اول اقدام نماید و امضای این فرم به منزله پذیرش مفاد قرارداد مزبور و اصلاحات بعدی آن است.
 • پس از تغییر مشترک به دائمی کلیه قوانین حاکم بر مشترکین دائمی اعم از چرخه عمر سیم کارت (سلب امتیاز، استرداد ودیعه، قطع و ...) بر این دسته از مشترکین نیز اجرایی می شود.
 • مشترکین دارای سیم کارت های دیتا، درسا و انارستان، سازمانی، گردشگری، زائر، حقوقی، همگانی و روستایی امکان تغییر به دائمی را ندارند.
 • امکان مشاهده و یا پرداخت صورتحساب و یا فعالسازی سرویس‌های مختلف از درگاه‌هایی مانند *10# ، *1# و همچنین سامانه 9990 ، 24 ساعت پس از تبدیل ممکن می گردد.
دفاتر ارائه دهنده خدمات اعتباری به دائمی
mci
استان شهر نوع دفتر کد دفتر مدیر دفتر تلفن آدرس