ستاره اول #1*

ستاره اول #1*

mci-pages-sharing
عکس داخلی محتوا - راحت ترین روش خرید شارژ همراه اول

به موجب این طرح مشترکین اعتباری و دائمی همراه اول می توانند با شماره گیری کد دستوری *1# نسبت به خرید شارژ همراه اول برای خود و یا مشترک اعتباری دیگر اقدام نمایند.

قوانین خرید و پرداخت هزینه
اطلاعات بیشتر بستن
نحوه فعال سازی و برخورداری از طرح :
 • تاریخ اجرای طرح از تابستان 94 می باشد.
 • کلیه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می توانند از این سرویس استفاده نمایند (مشترکین دائمی می توانند برای مشترک اعتباری دیگر شارژ خریداری و هدیه نمایند).
قوانین کلی خرید شارژ از طریق سامانه
 • روش پرداخت به این صورت است که پس از درخواست خرید شارژ از جانب مشترک، مشترک به درگاه بانک اتصال یافته و می تواند با ارسال شماره کارت شتاب و رمز دوم، پرداخت خود را انجام دهد.
 • در صورتی که مشترک اقدام به خرید شارژ نماید، اعتبار مشترک مستقیماً افزایش می یابد. بدین معنی که نیازی به ارسال پین در این روش توسط مشترک نمی باشد
 • شماره های افراد دیگری که از سوی هر مشترک اعلام می گردد، در صورت تائید مشترک برای خریدهای بعدی وی ثبت می شود.
 • در صورتی که مشترک برای خرید شارژ اقدام نماید، مبلغ فعلی شارژ مشترک بررسی می شود. اگر مبلغ به اندازه ای باشد که با خرید جدید، اعتبار مشترک بیش از 200 هزار تومان شود، از خرید شارژ جلوگیری شده و مراتب طی پیامک به مشترک اعلام می شود.
 • در صورت موفق بودن عملیات خرید شارژ، افزایش شارژ از طریق USSD و پیامک به مشترک اعلام می شود. در صورت عدم موفقیت نیز نتیجه به مشترک اعلام می گردد.
امکان شارژ عادی و شارژ فوق العاده:

مشترکین می توانند با شماره گیری *1*1*1# از شارژ عادی و با اعمال شارژ از طریق کد دستوری *1*1*2# بدون نگرانی از دست رفتن مبلغ و زمان اعتبار شارژ اصلی از مزایای شارژ فوق العاده استفاده نمایند. همچنین در صورتی که بخواهند مبلغی را به صورت دلخواه شارژ نمایند می توانند با شماره گیری *1*1*3# شارژ دلخواه خود را به راحتی خریداری نمایند (شارژ دلخواه باید حداقل 10,000 ریال و مضربی از 1,000 ریال باشد).

شارژ سریع و راحت:

مشترکین اعتباری می‌توانند با شماره گیری #مبلغ شارژ*1* ، شارژهای 10,000 و 20,000 و 50,000 و 100,000 و 200,000 و 500,000 و 1,000,000 ریالی را سریع تر از هر روشی به صورت فوق العاده برای خود خرید نمایند.

برای مثال:
100000#*1* = شارژ 100,000 ریالی با 30,000 ریال هدیه 3 روزه

مبلغ شارژ فوق‏ العاده:

این مبلغ براساس میزان اعمال شارژ متفاوت بوده و پس از وارد نمودن رمز شارژ با کد دستوری *1*2# ، و انتخاب مبلغ شارژ فوق‏ العاده به صورت جدول زیر فعال خواهد گردید:

میزان اعمال شارژ (ریال) میزان شارژ هدیه (ريال) اعتبار زمانی شارژهدیه *
10,000 2,000 1 روز
20,000 4,000 1 روز
50,000 10,000 1 روز
100,000 30,000 3 روز
200,000 60,000 3 روز
500,000 150,000 3 روز
1,000,000 300,000 3 روز
توجه:

منظور از 1 روز اعتبار شارژ هدیه، تا 24 ساعت پس از زمان اعمال شارژ بوده و منظور از 3 روز اعتبار شارژ هدیه، تا 72 ساعت پس از اعمال شارژ می ‏باشد.

ویژگی‏های شارژ فوق‏ العاده:

شارژ هدیه شامل مکالمات داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابت)، SMS و دیتا می‏ شود و در صورتی که پیش از اتمام اعتبار شارژ هدیه اقدام به اعمال شارژ فوق ‏العاده‏ ی مجدد نمایید، مبلغ شارژهای هدیه با هم جمع و زمان اعتبار طولانی‏ تر، منظور می‏ گردد (زمان اعتبار شارژ هدیه جمع نمی‏ گردد). لازم به ذکر است در زمان تماس با اپراتورهای دیگر و همچنین تماس خارج از کشور و رومینگ از شارژ اصلی مشترک کسر خواهد گردید.

توجه:

پایان یافتن مهلت زمانی استفاده از شارژ هدیه، تأثیری بر مبلغ و مهلت استفاده از شارژ اصلی نمی‏ گذارد.

پرداخت راحت و سریع قبض تلفن همراه:

اگر شما با پرداخت غیر حضوری قبض تلفن همراه خود به جمع همراهان طبیعت پیوسته اید یا علاقمند به بهره مندی از خدمات الکترونیکی پرداخت قبض می باشید، برای دسترسی سریع و آسان به اطلاعات قبوض خود نظیر مبلغ میان دوره و پایان دوره و پرداخت راحت و سریع، می توانید با شماره گیری *1# و ورود به منوی "قبض" یا با شماره گیری راحت و آسان کد دستوری *1*2# نسبت به رویت مبلغ و پرداخت قبض میان دوره و یا پایان دوره خود اقدام نمایید.

خرید بسته های نوترینو:

ستاره اول به منظور تسهیل خرید بسته های اینترنت نوترینو برای مشترکین دائمی و اعتباری، این امکان را فراهم نموده است تا مشترک با مراجعه به درگاه *1# و واریز مبلغ بسته از طریق حساب بانکی خود بتواند به صورت مستقیم بسته نوترینو را فعال نماید. بدین ترتیب مشترکین دیگر نیاز به خرید و اعمال مکرر شارژ و انجام چند نوبت عملیات بانکی نخواهند داشت و می توانند تنها با یکبار مراجعه به درگاه *1# ، بسته های نوترینو را به سرعت و براحتی برای خود و یا دیگران خریداری و فعال نمایند.

جهت اطلاع از ویژگی ها و نحوه خرید بسته های متنوع اینترنت نوترینو می توانید به بخش بسته های اینترنت مراجعه نمایید.

شارژ بانوان:

فقط برای خانم ها! 30 درصد شارژ بیشتر در هر بار شارژ
ستاره اول به پاس قدردانی از بانوان گرامی امکان استفاده از سرویس شارژ بانوان را در منوی خود فراهم نموده است. مشترکین می توانند از این طریق به راحتی و بدون نیاز به پین کد برای خود یا دیگران اقدام به خرید شارژ نمایند و از مزایای شارژ بانوان بهره مند شود.لازم به توضیح است مشترکین دائمی و اعتباری می توانند برای خطوط اعتباری که در پایگاه اطلاعاتی همراه اول به نام یک خانم ثبت شده است به صورت مستقیم با کد دستوری *1*1*4# اقدام به خرید شارژ نمایند. جهت اطلاع از جدول زمانبندی مهلت استفاده از شارژ بانوان و سایر شرایط و قوانین به صفحه هدیه شارژ بانوان مراجعه نمایید.

در صورت بروز هرگونه پرسش، می‏ توانید به یکی از روش‏های زیر با سامانه‏ ی اطلاع‏ رسانی همراه اول تماس حاصل فرمایید:

 • شماره ‏گیری 9990 از طریق تلفن همراه
 • شماره‏ گیری 09129990 از طریق تلفن ثابت
عکس داخلی محتوا - خرید بسته برای خود و دیگران
معرفی سرویس

همراه اول به منظور تسهیل خرید بسته های نوترینو، این امکان را فراهم نموده است تا مشترک تنها با یک بار مراجعه به سرشماره *1# و واریز مبلغ بسته از طریق حساب بانکی خود بتواند به صورت مستقیم بسته نوترینو را فعال نماید. بدین ترتیب دیگر مشترکین دیگر نیاز به خرید و اعمال مکرر شارژ و انجام چند نوبت عملیات بانکی نخواهند داشت و می توانند تنها با یکبار مراجعه به سرشماره *1# ، بسته های نوترینو را به سرعت و براحتی خریداری و فعال نمایند.

 • امکان خرید بسته از طریق این درگاه برای کلیه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول امکان پذیر است.
 • کلیه مشترکین می توانند برای خود و یا مشترک دیگری اقدام به خرید بسته نمایند.
 • خط مشترک دائمی می بایست خط نرمال باشد.
 • دسترسی مستقیم به این سرویس از طریق شماره گیری *1*5# ممکن می باشد.
 • برای مشاهده و یا فعالسازی بسته ها کد *1# را شماره گیری کرده و یا به صفحه بسته های اینترنت مراجعه کنید.
 • چنانچه مشترک دریافت کننده بسته، بسته فعال دیگری داشته باشد نمی توان بسته مورد نظر را برای وی خریداری کرد.
 • قیمت بسته های نوترینویی که از طریق این درگاه فعال می شود، با قیمت فعلی بسته ها در سایر درگاه های ارتباطی همراه اول مانند *100# برابر است و تغییری نمی کند، اما مبلغ قابل پرداخت در حالتی که طی عملیات بانکی بسته فعال می گردد، با قیمت بسته متفاوت است. مبلغ قابل پرداخت وی بابت خرید بسته برابر با قیمت بسته نوترینو + عوارض و مالیات بر ارزش افزوده (9 درصد قیمت بسته) می باشد.

قوانین خرید و پرداخت هزینه بسته های به شرح جدول ذیل می باشد:

نوع مشترک خریدار دریافت کننده بسته نحوه کسر مبلغ بسته از مشترک خریدار مبلغ بسته
دائمی / اعتباری دائمی / اعتباری طی عملیات بانکی: کسر از حساب بانکی (نیازمند به رمز دوم کارت) قیمت بسته نوترینو + عوارض و مالیات بر ارزش افزوده (9 درصد قیمت بسته)
 • در حالتی که پرداخت طی عملیات بانکی انجام می گردد، پیش از خرید بسته، مشخصات بسته و نیز هزینه آن (با احتساب مالیات و عوارض) جهت گرفتن تاییدیه به مشترک نمایش داده می شود و در صورت تأیید وی هزینه پرداخت و بسته فعال می گردد.
 • کلیه قوانین مربوط به استعلام وضعیت، اتمام و فعالسازی بسته رزرو، بسته های نوترینوی فعال شده از طریق *1# عینا با قوانین بسته های نوترینویی که از طریق سایر درگاه ها فعال می گردند، یکسان است.
 • بسته های روزانه، هفتگی و ماهانه در خرید بسته برای خود یا دیگران از درگاه *1# ، تمدید خودکار حجمی و زمانی ندارند. بنابراین در صورتیکه مشترک، خود اقدام به رزرو بسته دیتا نکند، پس از اتمام حجم یا زمان بسته روزانه هفتگی و یا ماهانه، مصرف دیتا وی با تعرفه عادی محاسبه می شود.
راهنمای فعال سازی و خرید بسته نوترینو از طریق سامانه *1#
 • ابتدا مشترکین می بایست با شماره گیری *1# و انتخاب گزینه 5 و یا شماره گیری مستقیم *1*5# وارد سامانه خرید بسته نوترینو شوند.
 • پس از ورود به منوی 5، منوی بسته های نوترینو دیده می شود و مشترک نوع بسته نوترینو مورد نظر خود را انتخاب می نماید:
  • خرید بسته الفا+
 • سپس در منو، بسته های نوترینو نمایش داده می شود و مشترک می تواند بسته مورد نظر را انتخاب نماید.
 • در مرحله بعدی شماره دریافت کننده بسته توسط مشترک انتخاب می گردد. این شماره می تواند شماره خود مشترک و یا شماره دیگری باشد که وی وارد می کند. در این رابطه منوی ذیل نمایش داده می شود:
  • خودم
  • شماره دیگری را وارد کنید.
 • پس از انتخاب شماره، خرید و فعال سازی مطابق با جدول فوق انجام می گردد (بطور مستقیم از طریق عملیات بانکی و یا لحاظ شدن در قبض مشترک)
 • در صورتی که مشترک دریافت کننده، بسته فعال دیگری داشته باشد، این موضوع به خریدار اطلاع رسانی می شود که وی نمی تواند بسته ای هدیه بدهد و فرآیند در این مرحله قبل از ارسال به درگاه بانک به پایان می رسد.
 • در صورت امکان هدیه دادن به دریافت کننده، مشترک خریدار (مشترک دائمی که برای اعتباری خرید می کند و یا مشترک اعتباری که برای خود یا دیگران خرید می کند) به درگاه بانک هدایت شده و پس از وارد کردن اطلاعات بانکی مبلغ بسته از حساب بانکی مشترک کسر و بسته مورد نظر برای دریافت کننده فعال می شود.
منو جهت‌یابی
mci-embed-content-video
تعداد بازدید: 12167 بازدید تاریخ به روز رسانی: 01 اسفند 1395 عنوان دسته بندی: محصولات و خدمات