آگهی استعلام شماره 4132 با موضوع بررسی عادات مصرف و نگرش مصرف کنندگان و سنجش رضایت مشترکین
mci-pages-sharing

شرکت ارتباطات سیار ایران در نظر دارد از طریق استعلام پروژه بررسی عادات مصرف و نگرش مصرف کنندگان و سنجش رضايت مشترکين خود را براساس شرایط استعلام ، مشخصات فنی و فرم پیشنهاد قیمت پیوست برگزار نماید . لذا داوطلبان شرکت در استعلام می توانند از تاریخ نشر آگهی لغایت تاریخ 98/06/11 نسبت به ارسال پاکت های خود (پاکت الف حاوی Proposal، رزومه و اساسنامه شرکت ، شرایط استعلام ، RFP و تجارب شرکت در حوزه تحقیقات بازار به صورت مهر و امضا شده و پاکت ب حاوی پیشنهاد قیمت) به اداره کل خرید ( نشانی : میدان ونک ، خیابان ونک ، ضلع شرقی تقاطع کردستان ، برج همراه ، طبقه 5 واحد 8) اقدام نمایند. کمیتۀ مربوطه در اسرع وقت تشکیل و نسبت به پیشنهادات رسیده اتخاذ تصمیم خواهد نمود.

لازم به ذکر است این استعلام به صورت دو مرحله ای می باشد.

تنها شرکت هایی می توانند در این استعلام شرکت نمایند که دارای مجوز از مرکز آمار ایران و یا گواهی پژوهشی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری باشند.

لازم به توضیح می باشد که شرکت کنندگان در استعلام می توانند هر گونه سوال خود را درباره مشخصات و سایر موارد به آدرس ایمیل s.ghaemmaghami@mci.ir ارسال و یا با شماره تلفن 81713901 (آقای قائم مقامی) و 81713014 (خانم خواجه صالحی) تماس حاصل نمایند.

pdf-icon مشخصات فنی
حجم : 448 کیلوبایت
pdf-icon پیشنهاد قیمت
حجم : 137 کیلوبایت
pdf-icon شرایط استعلام
حجم : 141 کیلوبایت

اداره کل خرید

شرکت ارتباطات سیار ایران