آگهی فراخوان شماره RD 1400/02 با موضوع پایلوت آزمایشی شبکه SD-WAN
mci-pages-sharing

مرکز تحقیق و توسعه شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) جهت اجرای پایلوت آزمایشی شبکه SD-WAN در صدد شناسایی شرکت‌هایی است که سابقه فعالیت در زمینه نصب و راه‌اندازی شبکه SD-WAN را بر اساس راهکارهای مطرح دنیا داشته باشند.

بدین منظور و با هدف شناسایی و ارزیابی شرکت‌های داخلی با شرایط زیر از متقاضیان دعوت به عمل می آید که حداکثر تا تاریخ 1400/03/01 نسبت به ارائه اسناد ، اطلاعات و کلیه مستندات سوابق و توانمندی‌های شرکت خود، به آدرس تهران، بلوار نلسون ماندلا (جردن)، بالاتر از میرداماد، خیابان یزدان‌پناه، تقاطع خیابان دبیر، پلاک 3، مرکز تحقیق و توسعه همراه اول کدپستی 1968873109، نزد آقای پوربابایی (021-81715656) اقدام نمایند. لازم به ذکر است که به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی ناشی از ویروس کرونا، متقاضیان می‌توانند مدارک خود را به آدرس ایمیل info.r&d@mci.ir ارسال نمایند.

شرایط شرکت در فراخوان:
  • شرکت دارای حداقل 5 سال سابقه در زمینه انجام پروژه‌های طراحی، پیاده سازی، نصب و راه‌اندازی راهکارهای شبکه و حوزه‌های مرتبط باشد.
  • شرکت سابقه راه‌اندازی و مدیریت شبکه SD-WAN را برای مشتریان سازمانی به صورت فعال و عملیاتی داشته باشد.
  • شبکه SD-WAN پیاده‌سازی شده باید بر مبنای راهکارهای مطرح دنیا در این زمینه نظیر، Cisco، Silver-Peak VMware، Citrix باشد.
  • پروژه‌های انجام شده در زمینه SD-WAN باید شامل خرید و نصب لایسنس‌های معتبر بر روی تجهیزات شبکه باشند.
  • امکان بازدید تیم کارشناسی مرکز تحقیق و توسعه همراه اول از پروژه‌های فعال و عملیاتی SD-WAN ظرف مدت یک هفته بعد از تاریخ ثبت اطلاعات در این فراخوان وجود داشته باشد و امکان ارائه نمونه‌ی قابل تست وجود داشته باشد.

مرکز تحقیق و توسعه شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول)، پس از ارزيابي و شناسايي متقاضيان واجد شرايط از آنان براي ارائه پيشنهاد در مناقصه محدود كتباً دعوت بعمل خواهد آورد.

شرکت ارتباطات سیار ایران