کارت هدیه اینترنت داخلی

کارت هدیه اینترنت داخلی

mci-pages-sharing
معرفی طرح:

کارت اینترنت هدیه داخلی، محصولی دیگر از همراه اول است که مشترکین می‌توانند با استفاده از این کارت هدیه، از محتوای داخلی تعیین شده، به صورت رایگان بهره‌مند شوند.

طرح برای چه کسانی قابل استفاده است؟

کلیه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول و همچنین مشترکین انارستانی می‌توانند در صورت در اختیار داشتن این کارت، از این هدیه استفاده کنند.

شرایط و قوانین طرح:
  • این کارت هدیه دارای محتوای ویژه شامل سایت‌های منتخب داخلی تعیین شده توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، پیام رسان‌های منتخب داخلی، شبکه شاد، شبکه روبیکا، سایت‌های دانشگاه‌ها و مراکز علمی و همچنین سایت‌های همراه اول مانند shop.mci.ir است.
  • امکان فعالسازی همزمان این بسته با کلیه بسته های اینترنت و ترکیبی وجود دارد.
  • این بسته فاقد تمدید خودکار زمانی و حجمی می‌باشد.
  • در صورتی که مشترک مصرفی غیر از موارد فوق داشته باشد، حجم مصرفی مشترک از سایر بسته‌های فعال بوده و در صورت نداشتن بسته و فعال بودن سرویس تعرفه آزاد، با نرخ تعرفه آزاد محاسبه خواهد شد.
  • در صورت استفاده از نرم افزارهای تغییر دهنده IP مانند فیلترشکن، امکان تشخیص ترافیک داخلی وجود نداشته و مصرف از بسته‌های دیگر محاسبه خواهد شد. در صورت نداشتن بسته و فعال بودن سرویس تعرفه آزاد، با نرخ تعرفه آزاد محاسبه خواهد شد.
نحوه ثبت نام و فعالسازی طرح:

مشترکین می‌توانند از طریق شماره گیری کدهای دستوری زیر و با وارد کردن سریال درج شده بر روی کارت هدیه، بسته خود را فعال کنند.

درگاه‌های ارتباطی
فعال سازی *100*65#
*10*131#
استعلام *100*10#