هوای شهرمو دارم
mci-pages-sharing
عکس داخلی محتوا - هوای شهرمو دارم
مقدمه:

همراه اول در ادامه کمپین همراه طبیعت به همراه سازمان حفاظت محیط زیست، به مناسب ۲۹ دی روز هوای پاک اقدام به دعوت عموم مردم بویژه همراه اولی ها جهت استفاده از وسایل نقلیه عمومی جهت کاهش آلودگی هوا کرده است.

هدف:

فرهنگ سازی استفاده از وسایل نقلیه عمومی و اجتناب از کاربرد خودروهای شخصی و تک سرنشین برای کمک به کاهش آلودگی هوا و ارتقا سلامت شهروندان در تهران و دیگر کلان شهر ها.

نحوه همراهی:

در این راستا، از شما دعوت می کنیم در روز دوشنبه ۲۹ دی ماه به جای استفاده از وسایل نقلیه شخصی، از وسایل نقلیه عمومی استفاده کرده و دیگران را نیز به این کار نیک دعوت کنید.

برای شرکت در این رویداد، می توانید در روز هوای پاک، از خود و یا دوستانتان هنگام استفاده از وسایل نقلیه عمومی به جای خودروی شخصی، فیلم و عکس تهیه کنید و همراه با هشتگ havayepak# فایلها را طبق قواعدی که در ادامه آمده برای نمایش در سایت های اشتراک ویدیوی آپارات و یا اشتراک عکس لنزور ارسال کنید.

یک فایل با عنوان هوای پاک و با شعار "من یه همراه اولی ام، هوای شهرمو دارم" جهت دانلود، پرینت و استفاده در تصاویر و فایلی دیگر حاوی فریم عکس دیجیتال جهت افزودن به تصاویر دیجیتال شما ارائه شده است.

jpg-icon فایل هوای پاک
حجم : 748 کیلوبایت
PNG-icon فایل فریم عکس دیجیتال
حجم : 19 کیلوبایت
زمان:

می توانید تصاویر و ویدئوهای خود را از 29 دی تا 6 بهمن ماه به مدت یک هفته به صفحه های مربوط به رویداد در شبکه های آپارات و لنزور ارسال کنید

جوایز مسابقه:

به قید قرعه به 10 نفر از صاحبان آثار یک عدد سیم کارت دیتای همراه اول بعلاوه دانگل اینترنت همراه اهدا می شود.

نکات مهم:
  • برای شرکت در این رویداد، درج شماره تلفن همراه (شماره همراه اول) الزامیست.
  • همراه اول اجازه دارد که تمامی آثار ارسالی را در صورت صلاحدید، مورد استفاده‌ ی تبلیغاتی و اطلاع رسانی قرار دهد و منتشر نماید (البته با ذکر نام صاحب اثر).
  • زمان همراهی و ارسال آثار، قابل تمدید نیست. سایت های آپارات و لنزور و دبیرخانه، به طور قطع، آثار دریافتی پس از مهلت اعلام شده را نمی پذیرد.
برخی از قوانین :
  • هیچ محدودیتی در انتخاب تکنیک اثر عکاسی یا فیلمبرداری نیست؛ مهم این است که با موضوع رویداد، مرتبط و جذاب باشد.
  • آثاری در رویداد شرکت داده می شوند که با موازین شرعی و عرفی جمهوری اسلامی ایران همخوانی دارد.
  • اگر اثری برای شرکت در رویداد آپلود شد، ولی در صفحه رویداد شرکت داده نشد؛ یک بار دیگر قوانین را مرور کنید تا دلیل حذف اثرتان از مسابقه را پیدا کنید.
  • چنانچه از فرد یا افرادی عکس یا فیلم تهیه می کنید؛ باید از اشخاص، رضایت‌نامه مکتوب داشته باشید. بدیهی است کلیه مسائل حقوقی بر عهده شرکت کننده است.
  • تنها در صورتی برنده جایزه خواهید شد که خالق و یا صاحب امتیاز اثر ارسالی باشید.
mci-embed-content-video
تعداد بازدید: 218 بازدید تاریخ به روز رسانی: 23 اردیبهشت 1396 عنوان دسته بندی: مسئولیت اجتماعی