طرح‌ها و قرعه کشی‌ها

این طرح به پایان رسیده است.

mci-pages-sharing
عکس داخلی محتوا-بسته اینترنت ویژه دهه کرامت
معرفی طرح:

همراه اول بمناسبت دهه کرامت از ولادت حضرت معصومه (ص) در 11 خرداد تا ولادت امام رضا (ع) در 21 خرداد ماه بسته های اینترنت و ترکیبی با تخفیف ویژه برای مشترکین دائمی و اعتباری در نظر گرفته است. این بسته ها از تاریخ 11 خرداد لغایت 21 خرداد از طریق شماره گیری کد *100*67# برای مشترکین دائمی و اعتباری قابل خریداری می باشد. خرید مجدد بسته پس از اتمام حجم یا زمان بسته در بازه زمانی اجرای طرح امکانپذیر است.

طرح برای چه کسانی قابل استفاده است؟

کلیه مشترکین دائمی و اعتباری (بجز انارستان) همراه اول

شرایط و قوانین طرح:
  • کلیه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول با شماره‌گیری کد دستوری *100*67# و ارسال یکی از اعداد بین 1 الی 10 می توانند یکی از بسته های ویژه کمپین را انتخاب نمایند که در صورت تایید، بسته مورد نظر فعال می گردد. مشترکین 3 مرتبه مجاز هستند نسبت به ارسال مجدد یکی از اعداد و دریافت بسته ها در طول بازه زمانی کمپین، اقدام و یکی از بسته های نمایش داده شده را فعال نمایند.
  • این بسته ها از روز چهارشنبه 11 خرداد تا ولادت امام رضا (ع) در 21 خرداد ماه قابل خریداری است و خرید مجدد بسته پس از اتمام حجم یا زمان بسته در بازه زمانی اجرای طرح امکانپذیر است.
  • قوانین همزمانی فعالسازی مطابق قوانین تعریف شده برای هر بسته متفاوت خواهد بود بطوریکه امکان فعالسازی همزمان این بسته‌ ها با سایر بسته‌های مکالمه و اینترنت وجود دارد ولی مشترکین نمی‌توانند بسته های ترکیبی‌ را همزمان با سایر بسته های ترکیبی دیگر فعال کنند.
  • در صورت اتمام زمانی یا حجمی بسته فعال شده، کاربر مجددا مجاز به فرآیند ارسال 3 مرتبه از اعداد بین 1 الی 10 و انتخاب و فعالسازی یکی از بسته ها می باشد.
  • این بسته ها، رزرو یا تمدید خودکار ندارد.
  • قیمت این بسته ها بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده بوده و برای مشترکین اعتباری در زمان فعالسازی بسته %9 مالیات به قیمت بسته اضافه و از اعتبار مشترک کسر می گردد و برای مشترکین دائمی قیمت بسته به علاوه %9 مالیات به صورتحساب اضافه خواهد شد.
  • استعلام این بسته ها از طریق درگاه *100*10# و همراه من امکانپذیر است.
درگاه ارتباطی:
نوع مشترک عملیات کد دستوری
دائمی / اعتباری
فعالسازی *100*67#
استعلام *100*10#
راهنما *100*67*19#