طرح‌ها و قرعه کشی‌ها
mci-pages-sharing
عکس داخلی محتوا-معرف سیم کارت اعتباری

با معرفی سیم کارت اعتباری به دوستان، تا یک سال 10 درصد از مبلغ شارژشان را از همراه اول هدیه بگیرید.

مشترکین جدید سیم کارت های اعتباری همراه اول (تا 30 روز پس از فعال سازی یا ترابرد به همراه اول) می توانند شماره یک مشترک اعتباری همراه اولی که به آنها پیشنهاد همراه اولی شدن را داده است، از طریق شماره گیری کد دستوری *10*3411# به عنوان معرف ثبت نمایند و تا یک سال پس از هر اعمال شارژ توسط ایشان، از طرف همراه اول به میزان 10% مبلغ شارژ به معرف هدیه داده خواهد شد.

درگاه ارتباطی:
فعالیت درگاه کد دستوری
ثبت معرف *10*3411#
حذف معرف *10*3415#
استعلام *10*3410#
راهنما *10*3419#
شرایط و قوانین طرح:
  • مهلت زمانی استفاده از اعتبار هدیه 1 ماه می‏باشد.
  • هر مشترک تنها می‏تواند یک نفر را به عنوان معرف اعلام نماید و امکان تغییر معرف و یا اعلام معرف جدید وجود ندارد، امکان حذف معرف برای مشترک وجود دارد.
  • تا 1 سال به ازاء هر افزایش اعتبار توسط مشترک جدید به مقدار 10% اعتبار به معرف او هدیه داده می‏شود و پیامک محتوی هدیه پس از هر تراکنش به معرف ارسال می‏گردد.
  • اعتبار هدیه مخصوص مکالمه داخل شبکه همراه اول، پیامک، دیتا و همچنین خرید بسته های داخل شبکه و دیتا می‏باشد و خدمات خارج شبکه، رومینگ، ارزش افزوده، بین الملل و ... شامل این اعتبار نمی‏شود.
  • امکان انتقال اعتبار هدیه این طرح وجود ندارد.
  • پس از تغییر نام، تخلیه و یا ترابرد به سایر اپراتورها توسط هر کدام از شماره های معرفی شونده یا معرفی کننده رابطه معرفی کننده و معرفی شونده بین این دو مشترک تمام می‏شود.
  • یک سال پس از فعال‏سازی طرح معرف، اعتبار زمانی طرح برای هر دو شماره خاتمه یافته و رابطه معرفی کننده و معرفی شونده بین این دو مشترک تمام می‏شود.
  • پس از حذف دستی شماره معرفی شونده توسط مشترک معرفی کننده، رابطه معرفی کننده و معرفی شونده بین این دو مشترک تمام می‏شود.
نحوه خرید سیم کارت همراه اول:

برای خرید سیم کارت اعتباری همراه اول در بازه زمانی طرح می توانید به فروشگاه آنلاین همراه اول (ارسال رایگان) و تمامی مراکز فروش و خدمات همراه اول مراجعه کنید.

خرید غیرحضوری با ارسال رایگان:

شما می توانید با خرید غیر حضوری از فروشگاه آنلاین همراه اول، سیم کارت خود را با ارسال رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

ُسوالات متداول