سرویس نظارت تصویری ابری

معرفی سرویس:

همراه اول کسب‌وکار به‌منظور ارائه محصولی هوشمند در حوزه نظارت و پایش تصاویر، با تمرکز بر حفاظت از اطلاعات تصویری سازمان‌ها و با تکیه بر روش‌های پردازش تصویر نوین و همچنین بهره‌گیری از توان داخلی، موفق به ارائه سرویس نظارت تصویری هوشمند ابری شده است.

در قالب این سرویس؛ تأمین امنیت و رصد آنلاین شعب با استفاده از سیستم‌های نظارت و پایش ویدیویی، انجام خواهد شد.

سیستم هوشمند نظارت تصویری ابری بسیاری از نیازهای مشتریان خود را در خصوص تأمین امنیت بدون تغییر در سخت‌افزارهای موجود یا اضافه نمودن دستگاه جدید در اکوسیستم دوربین‌های فعلی برطرف می‌کند.

سرویس VSaaS همراه اول کسب‌وکار با پوشش مناسب بر بستر و زیرساخت پایدار، موجب افزایش دقت و سطح نظارت صاحبان کسب‌وکار و مدیران سازمان بر محیط موردنظرشان می‌شود.

مهم‌ترین مزیت سرویس نظارت تصویری ابری: «آنالیتیک ویدیویی» یا «پردازش تصویری»:

سرویس پایش تصویری یا آنالیتیک ویدیویی، در حقیقت سیستم امنیتی بی‌سیم و میزبانی‌شده است که به کاربران اجازه می‌دهد تصاویر دوربین‌های مداربسته محل موردنظرشان را در سراسر کشور در نقطه مرکزی به‌صورت هوشمند کنترل و رصد آنلاین کنند. با استفاده از این قابلیت حرکت انسان، حیوان و اشیاء به‌صورت هوشمند توسط سامانه تشخیص داده می‌شود. این سرویس می‌تواند همراه با قابلیت ضد مه بودن، بروز هرگونه حادثه مانند آتش‌سوزی را اطلاع‌رسانی کند. ضمن اینکه در سازمان‌ها ثبت تردد پرسنل یا ورود و خروج کالا در انبار نیز از این طریق قابل کنترل است.

img