پلتفرم هوشمند آی بیمه

"آی بیمه" پلتفرم هوشمند تمام الکترونیک صدور و پرداخت خسارت بیمه است که هدف آن ایجاد تحولی دیجیتال در صنعت بیمه است.

معرفی آی بیمه:

"آی بیمه" در نظر دارد در ادامه راه با ارائه محصولات جدید و متنوع بیمه‌ای که توسط کارشناسان خود طراحی می‌کند تحولی نوآورانه در صنعت بیمه ایجاد کرده و صرفاً نسبت به صدور بیمه‌های موجود در کشور اکتفا ننماید.

بیمه تراکنش های بانکی، بیمه‌های مبتنی بر موقعیت مکانی افراد، بیمه‌های نظیر بیمه شخص ثالث و بدنه کیلومتری و باندلینگ محصولات بیمه ای با خدمات اپراتوری نظیر شارژ، بسته اینترنت و رومینگ از این قبیل محصولات می‌باشد.

این شرکت کارگزاری برخط بیمه با مجوز رسمی از بیمه مرکزی در ابتدا نسبت به صدور انواع بیمه‌نامه های موجود با بهترین پوشش ها و قیمت های مناسب با شرایط پرداخت متنوع برای کلیه مشترکین تلفن همراه در سراسر کشور ایران و کارکنان شرکت ارتباطات سیار ایران اقدام خواهد نمود.

"آی‌بیمه" در انتخاب شرکت‌های بیمه طرف قرارداد اعتبار، توانگری مالی و رتبه رضایتمندی پرداخت خسارت را در دستور کار قرار می‌دهد و در حال حاضر سرویس‌های خود را با شرکت‌هایی نظیر آسیا، البرز، رازی، ملت، دی، سامان و تجارت نو تجاری‌سازی کرده و در آینده‌ای نزدیک اکثر شرکت هایی که توانایی ارائه بهترین سرویس ها را به مشترکین تلفن همراه بلاخص مشترکین ارزشمند همراه‌اول را داشته باشند به مجموعه اضافه خواهند شد.

img