درباره حرکت اول

در فضای رقابتی امروز پیوسته ایده های نوآورانه تبدیل به کسب و کار میشوند

درباره حرکت اول:

در فضای رقابتی امروز پیوسته ایده های نوآورانه تبدیل به کسب و کار میشوند و این کسب و کارهای جوان برای رشد و بقا به همراهی و حمایت نیاز دارند، اینجاست که نقش سرمایه گذاران خطرپذیر مشهود و ملموس می‌شود.

اما نکته مهم صرفا حمایت مادی و تزریق سرمایه نیست و چه بسا همراهی در مسیر درست، اشتراک تجربیات و فراهم آوردن زیرساختهای مورد نیاز کارآفرینان جوان و با انگیزه اولویت بیشتری دارد.

شرکت کسب و کارهای نوپای «حرکت اول»، در راستای برنامه راهبردی پنج ساله شرکت ارتباطات سیار (همراه اول)، به عنوان هلدینگ سرمایه گذاری جسورانه گروه همراه اول تاسیس شده است.

ماموریت «حرکت اول»، توانمندسازی اکوسیستم دیجیتال و سرمایه گذاری در کسب و کارهای جسور و توانمند با قابلیت مقیاس پذیری بالاست.

«حرکت اول» همواره در تلاش است با حمایت از کسب و کارهای توانمند در حوزه دیجیتال از طریق تزریق سرمایه و ارائه مشاوره های تخصصی، همراه با فراهم کردن امکان استفاده از زیرساختهای همراه اول مفهوم پول هوشمند را در اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی کشور نهادینه کند.

شرکت های سبد سرمایه گذاری:

آچاره - اوبار - همراه مکانیک - پینکت - جاجیگا - آلا - دیجی شی - آدرس - نبض - نت باکس - میاره - فلای تودی - رایان بیان تدبیر

پول هوشمند با حرکت اول:

«حركت اول» در تلاش است مفهوم پول هوشمند را در اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی کشور نهادینه نماید و علاوه بر سرمايه، تخصص و تجربه را در حوزه های زیر، برای كسب و كارهای نوآورانه به ارمغان می‌آورد:

  • شبکه ارتباطی با سایر سرمایه گذاران، مشتریان، تسهیلگران و نهادهای پشتیبان
  • هم افزایی با شرکتهای حاضر در سبد سرمایه گذاری
  • استفاده از زیرساختها و ظرفیت های همراه اول
  • هم افزایی بین استارتاپهای سبد سرمایه گذاری و شرکتهای گروه همراه اول
  • ارائه مشاوره های تخصصی و زیرساختهای فنی، مالی، منابع انسانی و توسعه‌کسب و کار
img