اخبار ویژه لیگ های اروپایی خبر ورزشی

اخبار ویژه لیگ های اروپایی خبر ورزشی

mci-pages-sharing
نام سرویس: اخبار ویژه لیگ های اروپایی خبر ورزشی
تعریف سرویس:
با اشتراک این سرویس روزانه 1  الی 3  پیامک حاوی اخبار ویژه لیگهای اروپا پیروزنامه خبر ورزشی را دریافت می نمایید. این سرویس ثبت نامی بوده و با ارسال کد فعالسازی به شماره کوتاه 2050 مشترک سرویس می شوید.
عنوان فارسی انگلیسی
کد فعالسازی سرویس اروپا LGE
کد غیر فعالسازی سرویس اروپاخاموش LGE Off
تعرفه سرویس:

تعرفه این سرویس به ازای هر پیامک دریافتی 500 ریال می باشد.

توضیحات تکمیلی:

لیگ اروپا: رئال مادرید پیشنهاد داده تا بازی چهارشنبه شب با بارسا به خاطر دیدار با منچستر یونایتد یک روز زودتر برگزار شود

نمونه محتوا:
  • لیگ اروپا رئال مادرید پیشنهاد داده تا بازی چهارشنبه شب با بارسا به خاطر دیدار با منچستر یونایتد یک روز زودتر برگزار شود. -صحبت‌ها در مورد دستیاران پپ گواردیولا در بایرن مونیخ ادامه دارد. در این میان حضور روبرتو باجو، اسطوره سابق ایتالیا روی نیمکت بایرن یکی از احتمالات اصلی است. -ديديه دورگبا با سران گالاتاسراي ترکيه به توافق 18 ماهه رسیده است. -ویکتور والدز،دروازه بان بارسا قصد تمدید قرارداد ندارد.
  • علاوه بر بارسا، منچستر سیتی هم نیمار را می خواهد. -مسي قرارداد با بارسلونا را تا ژوئن 2018 تمديد کرد. -رئيس باشگاه بارسلونا فاش کرد:«سال‌هاست به دنبال جذب يکي از بازيکنان رئال بوده ام اما اسمش را نمی گویم.» -چلسی با لمپارد تمدید می کند. -دروگبا وارد استانبول شد تا با گالاتاسرای تمریناتش را شروع کند. -12هزار پوند جریمه فرگوسن به خاطر صحبت علیه کمک داور بازی تاتنهام. -باداشتوبر با بايرن تمديد کرد.