شرکت های همکار

شرکت های همکار

mci-pages-sharing
 • شرکت همکاران راه پویان همتا (همراه)

  به منظور ارائه خدمات مبتنی بر محتوا به مشترکین همراه اول از سال 90 همکاری خود را با همراه اول به عنوان SDP آغاز نموده است. در حال حاضر سرویسهای متنی این شرکت از طریق سرشماره های 2050 الی 2059 ارائه می گردد.

  سرویسهای متنی شرکت همراه متناسب با نیازهای سرگرمی و تفریحی مشترکین فراهم شده است که در حوزه های متنوع فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و آموزشی و سلامت و کسب و کار و تجارت ارائه می گردد. شما می توانید با ارسال عبارت "menue" و یا "منو" به شماره کوتاه 2050، لیست سرویسهای متنی را دریافت و در سرویسهای مورد نظر عضو شوید. شرکت همراه با ارائه 123 سرویس، در حال حاضر نخستین شرکت از نظر تعداد سرویس های پیامکی در همراه اول می باشد.

  چشم انداز شرکت همزاه پیشرو بودن در ارائه خدمات مبتنی بر محتوا تلفن همراه و تلفن ثابت در کشور و خاورمیانه است. این شرکت با بیش از 10 سال سابقه در ارائه خدمات منحصر بفرد مبتنی بر محتوا به سازمانها، با بهره مندی از متخصصان حوزه فناوری اطلاعات و متخصصین خدمات مبتنی بر محتوا طیف گسترده ای از سرویهای متنوع متنی، تصویری و مالتی مدیا را برای مشترکان تلفن های همراه و مشترکان تلفنهای ثابت NGN ارائه می دهد.

  شرکت همراه آمادگی پذیرش تمامی ایده های نو و خلاقانه و تبدیل آنها به خدمات مبتنی بر محتوا تلفن همراه و ثابت را دارد. این شرکت آماده سرمایه گذاری ایجاد مشارکت با اشخاص حقیقی و حقوقی برای توسعه خدمات مبتنی بر محتوا است.

  آدرس وبسایت همراه: www.2050.ir

 • مبین وان

  همکاری مشترکی بین دو شرکت وان میدل ایست (One Middle East) ‬و‮ ‬ایران‮ ‬مبین (Iran Mobin) در‮ ‬زمینه‮ ‬صنعت‮ ‬مخابرات‮ ‬است.‭هدنزرا تایبرجت ‌‬ای‮ ‬که‮ ‬این‮ ‬دو‮ ‬شرکت‮ ‬در‮ ‬زمینه‮ ‬فناوری‮ ‬ارتباطات‮ ‬و‮ ‬اطلاعات (ICT) در خاورمیانه‮ ‬کسب‮ ‬کرده‮‌اند؛‮ ‬منجر‮ ‬به‮ ‬شکل‮‌گیری‮ ‬مبین‮ ‬وان‮ ‬و آغاز فعالیت‮‌‬های‮ ‬گسترده‮‌‬ای‮ ‬در این حوزه شده است.

  مبین ‌وان قصد دارد به بزرگترین ارائه‌کننده خدمات در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات در ایران تبدیل شود. ارائه بهترین سرویس‌های مخابراتی شامل اطلاعات، پیامک، و سرویس‌های مبتنی بر محتوا از طریق تلفن‌های همراه و خطوط ثابت از جمله اهداف این شرکت است. مبین‌ وان قصد دارد با معرفی فناوری‌های نوین و ابداعات تازه مخابراتی در ایران، کیفیت و اجرای خدمات مبتنی بر محتوا مخابراتی را ارتقاء دهد.

  در حال حاضر سرویس های این شرکت از طریق شماره های کوتاه 2030، 2031، 2032، 2033، 2034، 2035، 2036، 2037، 2038 و 2039 ارائه می شود.

  آدرس وبسایت مبین وان: http://www.mobinone.ir

 • شرکت پردیس اول کیش

  بر اساس برنامه توسعه فعالیت های همراه اول در عرصه خدمات مبتنی بر محتوا پایه گذاری گردید. این شرکت از اواخر دی ماه سال 90 با برگزاری جلسات مستمر با همکاران اداره کل مبتنی بر محتوای همراه اول، تولیدکنندگان محتوا و بهره گیری از نظرات و رهنمودهای اعضای محترم هیات مدیره، فعالیت اجرایی خود را آغاز نموده و ارائه آزمایشی سرویس های مبتنی بر محتوا در روزهای پایانی سال 91 با همکاری کارشناسان همراه اول ممکن شد. در حال حاضر بیش از چهار میلیون نفر مشترک سرویس های ارائه شده هستند.

  • تمایز در خدمات (کیفیت، سرعت، دقت و صحت)
  • نگرش جامع و مداوم به مدیریت کیفیت
  • افزایش شتابنده تنوع در خدمات با محوریت سکتورهای مهم سازمانی
  • تفاوت در روشهای اطلاع رسانی و تبلیغات (گستره جغرافیایی تبلیغات یکپارچه و سراسری)

  با عنایت به گستره و اهمیت هر یک از موارد فوق امید است با حمایت مشترکین همراه اول و ارائه نظرات راهگشایشان بتوانیم با کیفیت مناسب و در خور توجهی خدمات خود را در اختیار هم میهنان گرامی قرار داده و این عزیزان را از نتایج ارائه خدمات مبتنی بر محتوا بهره مند سازیم.

  در حال حاضر خدمات پیامکی شرکت پردیس اول با شماره های کوتاه 2010، 2011، 20115، 20118، 7030، 7031، 7035 و 70786 به مشترکین ارائه می گردد.

  آدرس وبسایت پردیس اول کیش: http://www.pardisavval.ir

 • تله پرومو

  شرکتی در زمینه مشاوره و ارائه سرویس های خدمات مبتنی بر محتوا است. این شرکت با داشتن تجربه ای طولانی مدت در زمینه مخابرات و داشتن دفاتری در دو کشور ایران (شهر تهران) و لبنان (شهر بیروت)، سال هاست به ارائه نوآورانه ترین سرویس های بازاریابی تلفن همراه برای مشتریانِ ما پرداخته است.

  هدف اصلی این شرکت به عنوان یکی از اصلی ترین همکاران ارائه دهنده سرویس به شرکت همراه اول، ارائه سرویس های متنوع مبتنی بر محتوا با بالاترین کیفیت به مشترکین همراه اول با بهره مندی از روزآمدترین فناوری ها و ماهرترین و باانگیزه ترین کارکنان می باشد.

  تله پرومو سرویس های رو به رشدی را به همراه اول ارائه می دهد. این سرویس ها در حال حاضر از تعداد بسیار زیادی سرویسِ اطلاعات - سرگرمی (Infotainment) تشکیل شده اند و سرویس های دیگر به صورت هفتگی بر این تعداد افزوده خواهند شد. به زودی، این دسته از سرویس ها با انواع دیگری از سرویس هم چون خدمات محتوای غنی، USSD و MMS گسترش خواهند یافت.

  سرویس های ذکر شده از طریق شماره های کوتاه 2022، 2023، 2024، 2026 و 7090 ارائه گردیده و توسط پرسنل کاملاً متعهد پشتیبانی می گردند.

  آدرس وبسایت تله پرومو: http://www.smsalerts.ir