محبان اهل بیت
mci-pages-sharing
نام سرویس: محبان اهل بیت
تعریف سرویس:
با اشتراک این سرویس  2  پیامک حاوی آداب اهل بیت را دریافت می نمایید. این سرویس ثبت نامی بوده و با ارسال کد فعالسازی به شماره کوتاه 2050 مشترک سرویس می شوید.
عنوان فارسی انگلیسی
کد فعالسازی سرویس محب MAB
کد غیر فعالسازی سرویس محبخاموش Off MAB
تعرفه سرویس:

تعرفه این سرویس به ازای هر پیامک دریافتی 350 ریال می باشد.

توضیحات تکمیلی:

بر مردم زمانى مى‏ آید كه امامشان از منظر آنان غایب مى‏ شود. خوشا به حال آنان ‏كه در آن زمان در امر [ولایت] ما اهل‌بیت ثابت‏ قدم و استوار بمانند!

نمونه محتوا:
  • ریشه بسیارى از تندخویى‌‏ها، خشونت‏‌ها، لجبازى‌‏ها، زورگویى‏‌ها، بدبینى‏‌ها، افسردگى‏‌ها و گوشه‏‌‌‌‌‌‌‌‌گیرى و ناامیدى‏‌ها را مى‏‌توان با ارتباط كلامى صحیح و نیكو از میان برداشت. امام باقر علیه السلام با اشاره به این شیوه كارآمد تربیتى مى‏‌فرماید: قولوا للناس احسن ما تحبون ان یقال لكم. به زیباترین صورتى كه میل دارید مردم با شما سخن بگویند با آنان سخن بگویید.
  • امام باقر (ع) می‌ فرماید: بر مردم زمانى مى‏ آید كه امامشان از منظر آنان غایب مى‏ شود. خوشا به حال آنان ‏كه در آن زمان در امر [ولایت] ما اهل‌بیت ثابت‏ قدم و استوار بمانند! كمترین پاداشى كه به آنان مى‏ رسد، این است كه خداى متعال خطابشان مى‏ كند و مى‏ فرماید: بندگان من! شما به حجت پنهان من ایمان آوردید و غیب مرا تصدیق كردید. پس بر شما مژده باد كه بهترین پاداش من در انتظارتان است.