هواداران رامبد جوان
mci-pages-sharing
نام سرویس: هواداران رامبد جوان
تعریف سرویس:

این سرویس در رده سرویس های اطلاع رسانی و در قالب کلوپ هواداری و اتاق گفتمان می باشد. جناب آقای رامبد جوان از طریق این سیستم با هواداران و طرفداران خود در سرار کشور ارتباط پیامکی دو طرفه (ارسال و دریافت) برقرار می نماید. آقای رامبد جوان از این طریق صحبت های مهم با هواداران، پیام ها، تبریکات و سایر موارد مورد نیاز را ارسال می نمایند. و همچنین هوادارانمی توانند از طریق این سیستم با ایشان ارتباط داشته باشند.این سرویس ثبت نامی بوده و با ارسال کد فعالسازی به شماره کوتاه 2050 مشترک سرویس می شوید.

عنوان فارسی انگلیسی
کد فعالسازی سرویس رامبد rambod
کد غیر فعالسازی سرویس رامبد خاموش Offrambod
تعرفه سرویس:

تعرفه این سرویس به ازای هر پیامک دریافتی 1000 ریال می باشد.

نمونه محتوا:

  • رامبد جوان متولد 1350 فعاليت بازيگري اش را از سال 70 در تئاتر آغاز كرده و پس از آن در سال هاي مختلف در مجموعه هاي «خانه سبز»، «سرزمين سبز» و «ولايت عشق» و ... به ايفاي نقش پرداخت. او با بازي در نقش كوتاهي در مجموعه تلويزيوني پرطرفدار «همسران» شناخته شد و پس از آن با بازي در سريال «خانه سبز» به شهرت رسيد و خيلي زود توانست نويسندگي و كارگرداني بعضي از نمايش ها و مجموعه ها را به عهده بگيرد.
  • او اولين مجموعه تلويزيوني اش را در ماه مبارك رمضان با عنوان «گمگشته» مقابل دوربين برد كه با اقبال مخاطبان روبه رو شد. رامبد جوان را مي توان يكي از پديده هاي بازيگري دانست كه حضورش در هر مجموعه اي با موفقيت روبه روست. او خود را مقيد به فعاليت در حرفه اي خاص نمي داند. بازيگري، نويسندگي، كارگرداني و ... اين اواخر اجراي برنامه شاد و مفرح «خانه اي با طرح نو» را از او شاهد بوديم.

توضیحات مختصر:

رامبد جوان در مجموعه هاي «خانه سبز»، «ولايت عشق» و ... به ايفاي نقش پرداخت. او با بازي در نقش كوتاهي در مجموعه تلويزيوني پرطرفدار «همسران» شناخته شد