هواداران بهاره رهنما
mci-pages-sharing
نام سرویس: هواداران بهاره رهنما
تعریف سرویس:

سرویسی که در رده سرویس های اطلاع رسانی و در قالب کلوپ هواداران و اتاق گفتگو می باشد. خانم بهاره رهنما از طریق این اتاق با هواداران در سراسر کشور ارتباط برقرار می نماید. و به سوالات و نظرات کاربران پاسخ خواهد داد. این سرویس ثبت نامی بوده و با ارسال کد فعالسازی به شماره کوتاه 2050 مشترک سرویس می شوید.

عنوان فارسی انگلیسی
کد فعالسازی سرویس بهاره bahare
کد غیر فعالسازی سرویس بهارهخاموش Offbahare
تعرفه سرویس:

تعرفه این سرویس به ازای هر پیامک دریافتی 1000 ریال می باشد.

نمونه محتوا:

  • بهاره رهنما زاده 1352 در اراک بازیگر زن ایرانی است. او لیسانس حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته ‌است. همسر او پیمان قاسم خانی نویسنده سینما است. این زوج دختری به نام پریا قاسم خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر «پنجره‌ها» و فیلم سینمایی بانو را دارد. وی در وبنوشت شخصی خود و مدتی در نشریه چلچراغ می‌نوشت.
  • این تابستان فراموشت کردم نمایش تازه بهاره رهنماست که این روزها در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان اجرا می‌شود. کاری که شبیه تمام کارهای اوست. کارهایش همه از یک جنس هستند، جنس خودش و این همان امضای کاری است که بیشتر هنرمندان به دنبالش هستند. بهاره رهنما در کارهایش امضای مخصوص خودش را دارد، امضایی که وقتی از تو می‌پرسند کارش چطور بود؛ به راحتی می‌توانی بگویی بهاره رهنما بود، به معنای واقعی. یک داستان، یک نمایش از جنسی زنانه‌ که تنها بهاره آن را می‌شناسد و هیچ‌کس نمی‌تواند شبیهش را تولید کند.

توضیحات مختصر:

می‌توانی بگویی بهاره رهنما بود، به معنای واقعی. یک داستان، یک نمایش از جنسی زنانه‌ که تنها بهاره آن را می‌شناسد و هیچ‌کس نمی‌تواند شبیهش را تولید کند.