خدمات شبکه خصوصی مجازی (VPN)

امروزه هنوز هم بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌ها جهت برقراری ارتباط و تبادل اطلاعات بین شعب خود، از فضای جهانی اینترنت استفاده می‌کنند که علی رغم استفاده از ابزارهای امنیتی شبکه، این ارتباط با ریسک های امنیتی جدی همراه است. انتقال بسیاری از اطلاعات سازمان ها مانند تصاویر دوربین‌های مدار بسته، اطلاعات مالی و پرونده‌های مهم در تمامی کسب‌وکارها نیازمند تأمین و حفظ امنیت در برابر سرقت و دستکاری یا حمله‌های سایبری هستند. به همین منظور، همراه اول کسب‌وکار با اتکا به شبکه سراسری مبتنی‌بر تکنولوژی IP MPLS ، خدمات ارتباطی بسیار امن و متناسب با نیازمندی مشتریان را در قالب شبکه خصوصی مجازی طراحی و ارائه کرده است. این خدمات در 3 سطح طبقه‌بندی شده‌اند:

VPN Prime

سرویس VPN Prime شبکه خصوصی امن در بالاترین سطح پشتیبانی است که علاوه ‌بر ارائه خدمات و راهکارهای ارتباطی، نگهداری این راهکارها نیز در آن گنجانده شده و ضمن ارائه ترافیک نامحدود، ثبات در پهنای ‌باند و کیفیت سرویس در آن تضمین می‌شود.

VPN Classic

سرویس VPN Classic شبکه خصوصی امن برای آن دسته از مشتریان سازمانی است که نیاز به استفاده از بسته‌های ترافیک حجمی اشتراکی متنوع (از نظر حجم و مدت زمان) در تمامی نقاط سازمان خود دارند.

Hybrid

در راستای افزایش رضایت مشتریان و با هدف پوشش نیازهای منحصر بفرد سازمان‌ها، امکان سفارشی‌سازی یا ترکیب هر یک از سرویس‌های معرفی شده با دیگر سرویس‌ها نیز در شبکه داده خصوصی مجازی در نظر گرفته شده است. بر اساس نیازمندی مشتریان در زمان ارائه درخواست، پس از بررسی کارشناسان خبره، نسبت به طراحی سرویس اقدام می‌شود.