همکاری با ما

همکاری با ما

mci-pages-sharing

با توجه به رشد پر سرعت صنعت تلکام در سال‌های گذشته و نیز چالش‌های پدید آمده در راستای ادامه روند رشد فزاینده، رویکرد نوین رهبران صنعت تلکام، بهره‌مندی از مدل‌های همکاری دو سویه است. بر این اساس شرکت ارتباطات سیار ایران به عنوان برترین اپراتور کشور از حضور شرکای جدید برای همکاری‌های آینده استقبال می‌نماید.

شرکت ارتباطات سیار ایران برای پیشبرد اهداف و چشم انداز‌های شرکت در راستای ارائه بهترین محصولات و سرویس‌ها به مشتریان خویش، حرکت رو به رشدی را جهت همکاری با صاحبان تکنولوژی، ایده و سرویس در دنیای ارتباطات آغاز نموده است که در زمینه‌های مورد علاقه دو طرف صورت می‌گیرد.

در صورت تمایل پیشنهاد تجاری خود را به همراه مشخصات ثبتی سازمان، به ایمیل b2b@mci.ir ارسال فرمایید. پیشنهاد‌های تجاری ثبت شده در ایمیل همراه اول کسب‌و‌کار توسط کمیته‌ ارزیابی این شرکت بررسی خواهند شد و پس از بررسی و در صورت تایید، هماهنگی‌های لازم جهت انجام مذاکرات بعدی صورت خواهد گرفت.

در این راستا تعداد زیادی از پروژه‌ها و برنامه‌های کلیدی توسط همکاری‌های دو جانبه یا همکاری‌های شبکه‌ای با سازمان‌ها و نهادهای مختلف به بهترین شکل انجام شده است. از جمله بزرگترین طرح‌های مشارکتی انجام شده در ارتباطات سیار ایران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: