پیامک انبوه

ارسال پیامک برای گروهی از مشترکین از طریق سرشماره‌‌ای مشخص، به منظور اطلاع رسانی و یا تبلیغات، پیامک انبوه نامیده می‌شود. در مقایسه با سایر رسانه‌ها، پیامک انبوه بستری ارزان و قابل اعتماد برای دسترسی آسان به جامعه هدف به شمار می‌رود.

بستر ارسال پیامک انبوه از طریق سرشماره‌های مشخص، توسط همراه اول در اختیار شرکت‌های واجد شرایط و مجاز به ارائه این قابلیت‌ قرار گرفته است و متقاضیان منحصرا می‌توانند با مراجعه به این ارائه‌دهندگان یا عاملین مجاز،به این قابلیت دسترسی پیدا کرده و پیامک‌های مورد نظر را به مشترکین همراه اول و جامعه هدف خود (مشتریان، کارکنان، شرکا و...) ارسال کنند. لازم به ذکر است دریافت پیامک انبوه هزینه‌ای برای دریافت‌کننده پیامک ندارد.

مزایا و کاربردها:
  • امکان ارسال پیامک به گروه مشتریان/ کاربران
  • هزینه کمتر نسبت به سایر رسانه‌ها
  • محاسبه هزینه بر اساس تعداد پیامک‌های تحویل‌شده
  • دسترسى به گستره وسیعى از مخاطبان
  • امکان پاسخ‌گویی به پیامک‌های دریافتی
  • امکان گزارش‌گیری از وضعیت پیامک‌های ارسالی
سرشماره تبلیغاتی
اطلاعات بیشتر بستن

این نوع سرشماره‌ها برای ارسال پیامک تبلیغاتی بکار می‌رود و صرفا مشترکینی که امکان دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود نکرده باشند، از این سرشماره‌ها پیامک دریافت خواهند کرد.

شرایط دریافت سرشماره تبلیغاتی

دریافت سرشماره و امکان ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی از طریق مراجعه به شرکت‌های طرف قرارداد همراه اول که مجاز به ارائه این سرویس هستند میسر بوده و بهره‌بردار ملزم به رعایت شرایط، مقررات و تعهدات استفاده از این سرشماره‌ها خواهد بود.

سرشماره خدماتی
اطلاعات بیشتر بستن

سرشماره‌های خدماتی صرفا مختص ارائه خدمات اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مانند خدمات بانکی، باشگاه مشتریان، فعالسازی اپلیکیشن‌ها و ... است و با توجه به ماهیت اطلاع رسانی آن، امکان دریافت این پیامک‌ها برای افرادی که پیامک تبلیغاتی ایشان مسدود است نیز وجود دارد. لازم به ذکر است استفاده از سرشماره‌های خدماتی برای انجام تبلیغات مجاز نیست.

شرایط دریافت سرشماره خدماتی

علاوه بر شرایط استفاده از خطوط تبلیغاتی، متقاضی استفاده از خطوط خدماتی ملزم به ارائه مدارک و مستندات دال بر هویت حقوقی متقاضی، جامعه مخاطبین مشخص، کاربری متناسب با خدمات ارائه شده به جامعه مخاطبین، تضامین و تعهدات لازم و رعایت شرایط و مقررات ابلاغی است.

لازم به ذکر است در حال حاضر تبدیل سرشماره به سرشماره خدماتی منوط به رعایت تعهدات مذکور از سوی متقاضیان است و بصورت رایگان انجام می‌پذیرد.

عاملین مجاز پیامک انبوه
اطلاعات بیشتر بستن
ردیف عاملین مجاز آدرس وبسایت
1 شرکت آتیه داده پرداز http://www.adpdigital.com
2 شرکت ارمغان راه طلایی http://www.armaghan.net
3 شرکت راهکار سرزمین هوشمند http://sms.sls.ir
4 شرکت رهیاب پیام گستران http://rahyabcp.ir
5 شرکت رهیاب رایانه گستر http://sms.rahyab.ir
6 شرکت مگفا http://www.magfa.com
7 شرکت پیشگام رایان داده پژوه https://pishgamrayan.com