طرح واگذاری شماره های رند و مناسب (دائمی و اعتباری)

طرح واگذاری شماره های رند و مناسب (دائمی و اعتباری)

mci-pages-sharing
عکس داخلی محتوا - طرح واگذاری شماره های رند و مناسب (دائمی و اعتباری)
معرفی واگذاری شماره های رند(مرتب) :

همراه اول با هدف افزایش سرعت و سهولت جهت دسترسی به شماره های رند دایمی و اعتباری ، واگذاری شماره های رند همراه اول را از طریق حراج اینترنتی با حضور عموم متقاضیان برگزار می نماید.

نکات مهم :
  • واگذاری شماره رند تلفن همراه از طریق برگزاری تالار حراج online و به صورت عمومی از طریق وب سایت https://rond.mci.ir صورت می پذیرد.
  • متقاضیان با ورود و ثبت نام در سامانه حراج آنلاین شماره های رند ،پیشنهاد قیمت خود را جهت خرید یک یا چند سیم کارت رند اعلام می نمایند و بعد از اعلام نتایج نهایی ، در صورت تکمیل فرآیند و پرداخت ، سیم کارت به برنده در حراج که بالاترین پیشنهاد را در سامانه ثبت نموده است ،واگذار خواهد شد.
  • بر اساس آیین نامه ابلاغی از سوی سازمان تنظیم مقررات‌و ارتباطات رادیویی به اپراتورهای تلفن همراه در کشور، سقف مجاز واگذاری خطوط دایمی و اعتباری تا حداکثر ۱۰ عدد سیم‌کارت فعال برای هر شرکت‌کننده می‌باشد.
  • مطالعه‌ "شرایط و ضوابط" شرکت در مزایده توسط متقاضیان الزامی است و شرکت در حراج به منزله پذیرش قوانین حاکم بر آن می‌باشد.
  • نظارت بر حسن اجرای فرآیند واگذاری به عهده کمیته منتخب همراه اول خواهد بود.
  • همراه اول ، کمیته حراج شماره‌های رند را متولی و ناظر اجرای عملکرد فرایندهای حراج تعیین‌نموده و کمیته مربوطه مجاز است در صورت مشاهده هرگونه خطای سیستمی و موارد مشکوک به رقابت ناسالم، نسبت به لغو حراج اقدام نماید.
  • فروش شماره های رند ، مشمول هزینه‌های قانونی اعم از ۹%ماليات و عوارض می باشد که در قیمت نهایی لحاظ میشود ‌و برنده حراج موظف به پرداخت آن می باشد.
  • قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بر کلیه ضوابط و شرایط شرکت در حراج اینترنتی واگذاری سیم‌کارت‌های شماره آدرس ایمیل و رمز شخصی خود می‌توانند در حراج سیم‌کارت‌های رند شرکت نماید، مفاد قرارداد مشترکین و مصوبات سازمان تنظیم مقررات نیز لازم الاجرا خواهد‌ بود.
زمان راه اندازی:

براساس تاییدیه دستورالعمل اجرایی واگذاری شماره تلفن های رند (مرتب) همراه اول توسط سازمان تنظیم مقررات، حراج online همراه اول از تاریخ 94/09/09 آغاز گردید.

درگاه های ارتباطی :
نام درگاه نشانی/شماره توضیحات
سامانه حراج آنلاین شماره تلفن هاي رند (مرتب) و مناسب https://rond.mci.ir امکان خرید شماره رند
مرکز تماس همراه اول 9990 پاسخگوئی به مشکلات مشترکین مربوطه
روش خرید و پرداخت :

خرید از طریق سایت رند همراه اول و به صورت حراج online می باشد و پرداخت نیز به صورت آنلاین در سایت مذکور صورت می پذیرد، حراج‌گران می بایست با خرید اعتبار، حساب خود را برای شرکت در حراج آماده و مطابق با راهنمای شرکت در حراج نسبت به خرید اقدام نمایند.