هدیه پرداخت بدهی ویژه مشترکین قطع

این طرح به پایان رسیده است.

mci-pages-sharing
هدیه پرداخت بدهی ویژه مشترکین قطع

مشترکین همراه اول که خط دائمی­تان به دلیل بدهی قطع شده است!
با پرداخت بدهی خود، یک روز تا یک ماه مکالمه رایگان درون شبکه از همراه اول هدیه بگیرید.

نحوه دریافت هدیه
 • مشترکینی که آخرین قبض خود (جدیدترین قبض) را از تاریخ 93/07/01 لغایت 94/03/31 پرداخت نمایند، مشمول دریافت هدیه های مکالمه رایگان درون شبکه خواهند شد. جزئیات این هدایا در جدول زیر آورده شده است:
  مشترکینی که از آغازسال 93 به علت بدهی قطع شده اند. مشترکینی که از قبل از آغاز سال 93 به علت بدهی قطع شده اند.
  یک روز مکالمه درون شبکه رایگان یک ماه مکالمه درون شبکه رایگان مشترکینی که مبلغ بدهی ایشان در زمان پرداخت بیش از 200 هزار تومان است.
  یک هفته مکالمه درون شبکه رایگان مشترکینی که مبلغ بدهی ایشان در زمان پرداخت کمتر از 200 هزارتومان است.
 • پس از پرداخت آخرین (جدیدترین) قبض توسط مشترک، معمولا 24 ساعت طول می کشد تا تائید پرداخت قبض توسط بانک به همراه اول اعلام شود. پس از آن، خط مشترک بلافاصه وصل شده، و مشترک مشمول دریافت هدیه شده، و پیامک تایید پرداخت برای وی ارسال می ­شود. دراین پیامک نوع و نحوه فعال‏سازی هدیه به ایشان اعلام می شود.
 • مشترکین برای فعال سازی بسته هدیه خود، از زمان دریافت پیامک تایید پرداخت 30 روز فرصت دارند در زمان دلخواه خود به یکی از روشهای جدول زیر، هدیه پرداخت بدهی را فعال کنند:
  فعال سازی هدیه پرداخت بدهی دریافت راهنما
  شماره گیری *10*421# شماره گیری *10*429#
  ارسال 421 به سرشماره 10 ارسال 429 به سرشماره 10
 • این طرح در منوی طرح های مناسبتی سامانه های جامع خدمات (پیامک به 10 و *10# ) با عنوان " هدیه پرداخت بدهی ویژه مشترکین قطع" ارائه می شود.

قوانین کلی هدیه پرداخت بدهی :
 • مشترکین برای مشمول شدن در این طرح، می بایست با مراجعه به دفاتر و درگاه های ارتباطی مانند تلفن گویای 9990، وب سایت و سامانهUSSD بانک ها و... ، نسبت به دریافت اطلاعات آخرین صورت حساب و پرداخت آن اقدام نمایند.
 • هدایای درنظر گرفته شده به مشترکینی که سیم کارت آنها صرفاً به دلیل بدهی قطع شده و با پرداخت بدهی مجددا وصل می شود، ارائه خواهد شد. لذا قطع هایی مانند قطع قضایی و... شامل این طرح نمی شوند.
 • مشترکینی که پس از پایان مهلت زمانی تعیین شده بدهی پیشین خود را پرداخت نمایند، مشمول دریافت هدیه نخواهند بود.
 • مشترکینی که مشمول دریافت هدیه شده اند، تنها یکبار می توانند هدیه خود را فعال کنند.
 • هدیه پرداخت بدهی فقط به مشترکینی تعلق می گیرد که بدهی خود را به صورت نقدی و به یکباره پرداخت می نمایند و این طرح به مشترکینی که بصورت قسطی بدهی خود را پرداخت کنند تعلق نمی گیرد.
سلب امتیاز

پس از تاریخ 94/03/31 همراه اول طبق ضوابط و مقرراتی که متعاقباً اعلام خواهد شد، نسبت به سلب امتیاز خط مشترکینِ قطعِ بدهی که قبض خود را پرداخت نکرده اند اقدام خواهد نمود.
توجه: درصورت عدم پرداخت بدهی توسط مشترکین ، علاوه برسلب امتیاز خط، همراه اول طبق ضوابط و مقررات نسبت به پیگیری اخذ باقیمانده بدهی از مبادی قانونی اقدام خواهد نمود.