جام جوایز ۲۰۱۸
mci-pages-sharing
جام جوایز 2018

با شروع جام جهانی 2018 در جشنواره "جام 2018" همراه اول شرکت کنید و از جوایز میلیونی آن بهره مند شوید.

شما مشترکین همراه اولی می‌توانید با شرکت در "جام 2018" همراه اول، یکی از برندگان هفته های 2018 میلیون ریالی در طی یازده هفته متوالی جشنواره جام 2018 باشید.در هر یک از این 11 هفته، 10 نفر در مجموع برنده 2018 میلیون ریال خواهندشد.

کافی است که کد دستوری *2018# را بگیرید و با شرکت در پیش بینی رایگان بازی های جام جهانی در این جشنواره میلیونی شرکت کنید. به ازای هر روز شرکت در پیش بینی، 10 امتیاز یا 10 گوی قرعه برای شرکت در قرعه کشی هفته های 2018 میلیون ریالی به شما تعلق خواهد گرفت. هم چنین در صورتیکه تمایل به استفاده از سرویس‌های ورزشی همراه اول را داشته باشید، می‌توانید با عضویت در هر یک و نصب آن تعداد گوی های قرعه خود را بیشتر کنید. شما با نصب هر یک از اپلیکیشن ها 500 امتیاز به دست خواهید آورد و همچنین با عضویت در هر کدام از پانزده سرویس در نظر گرفته شده در جشنواره و به ازای هر روز عضویت در آنها،صاحب 100 امتیاز یا 100 گوی بیشتر در قرعه کشی خواهید شد. هزینه عضویت روزانه سرویس‌ها 500 یا 600 تومان است و امکان عضویت در چند سرویس به صوت همزمان به جهت استفاده از آنها و افزایش امتیاز نیز میسر است.

سرویس‌های در نظر گرفته شده در جشنواره جام جوایز 2018 همراه اول، گلچینی از برترین سرویس‌های دیجیتال همراه اول می‌باشند و انواع محتواها برای مشترکین ورزش دوست با سلایق گوناگون در آنها قابل استفاده است. با عضویت در سرویس‌های جشنواره جام جوایز 2018، از آخرین اخبار رویداد جام جهانی و حواشی آن با خبر خواهید شد و به برترین مجلات تصویری و کلیپ‌های ویدئویی مرتبط به جام جهانی، دسترسی خواهید داشت. علاوه بر سرویس‌های خبری و تصویری، انواع سرویس‌های بازی و سرگرمی شامل انواع بازی‌های ورزشی و مسابقات امتیازی پرسش و پاسخ آن لاین، مجالی برای سرگرمی و رقابت با دوستانتان خواهد بود.